Kontakt os

Har du spørgsmål om, hvad vi tilbyder, eller hvordan vi kan hjælpe netop din organisation, er du mere end velkommen til at ringe eller skrive til os. 

København
Kigkurren 8M, 1.
2300 København S
Danmark
Ring: 88 61 85 88
Send mail

 

Borlänge

Sveagränd 1
784 33 Borlänge
Sweden

Show on map

Sara Andreasson
Region Manager

sara.andreasson@preciofishbone.se

+46 76 - 118 28 05

København

Kigkurren 8M, 1.
2300 København S
Denmark

Show on map

Eigil Mølgaard
Managing Director Denmark

eigil.mølgaard@preciofishbone.dk

+45 88 61 85 88

Düsseldorf

Collection Business Center
Dreischeibenhaus
402 11 Düsseldorf
Germany

Show on map

Jörg Stappert
Manager

jorg.stappert@preciofishbone.de

+49 173 653 41 11

Eskilstuna

Kungsgatan 10
632 19 Eskilstuna
Sweden

Show on map

Joakim Lindberg
Manager

joakim.lindberg@preciofishbone.se

+46 725 70 33 04

Göteborg

Drakegatan 1
412 50 Gothenburg
Sweden

Show on map

Marcus Andersson
Manager

marcus.andersson@preciofishbone.se

+46 767 92 88 20

Hồ Chí Minh City

5th, 8th & 9th Floor, PJICO tower

186 Điện Biên Phủ Street
Ward 6, District 3, Hồ Chí Minh city
Viet Nam

Show on map

Pär Johansson
Manager

par.johansson@preciofishbone.se

+46 705 54 05 60

London

Precio UK Ltd
iNDUSTRY
20 East Road, London N1 6AD
United Kingdom

Show on map

Suzy Crook
Manager

suzy.crook@preciofishbone.se

+44 782 579 46 17

Malmö

Göran Olsgatan 1
211 22 Malmö
Sweden

Show on map

Tobias Hed
Manager

tobias.hed@preciofishbone.se

+46 733 17 21 23

Ottawa

123 Slater Street
Ottawa, ON K1P 5G4 
Canada

Show on map

Stockholm

Sankt Eriksgatan 119
113 43 Stockholm
Sweden

Show on map

Gunilla Helmstein
Manager

gunilla.helmstein@preciofishbone.se

+46 725 40 28 05

Västerås

Varmvalsvägen 17
721 30 Västerås
Sweden

Show on map

Joakim Lindberg
Manager

joakim.lindberg@preciofishbone.se

+46 725 70 33 04

Örebro

Stortorget 8
702 11 Örebro
Sweden

Show on map

Andreas Sjöwitz 
Manager

andreas.sjowitz@preciofishbone.se

+46 709 17 80 44